Špičkové technologie od roku 1995...
Pracujte pro leadra trhu v oblasti zpracování trubek a profilů.

Již od svého založení v roce 1995 je cílem naší činnosti přinášet Vám, našim zákazníkům, stále nové a aktuální poznatky. Takové, které jsou funkční a mají pro Vás skutečný význam. Takové, které vedou k úsporám ve výrobě a zefektivňování Vašich technologií.

Hlavními obory činnosti jsou od počátku až do současnosti

  • Stroje na zpracování trubek, profilů a tyčového materiálu obecně (především dělení kotoučovými pilami a laserem, ohýbání a opracování konců tvářením a obráběním
  • Broušení nástrojů a prodej pilových kotoučů
  • Materiál pro elektroerozivní obrábění

Samozřejmě, že našim zákazníkům stabilně dodáváme již zaběhlé a spolehlivé produkty a služby s perfektní cenou. Zůstáváme stále tak zajímaví pro uživatele posledních, moderních, technologií, tak i pro uživatele konvenčních i starších strojů.


Naše společnost zajišťuje veškeré aktivity zastupovaných firem ADIGE S.p.A. a BLM S.p.A. na našem trhu včetně záručního a pozáručního servisu, dodávek náhradních dílů a technologické podpory - poradenství. Samozřejmostí jsou instalace dodaných zařízení a zaškolení personálu obsluhy našimi techniky.

Od počátku patří k našim aktivitám broušení pilových kotoučů, původně pro zákazníky, kterým jsme dodali stroje. Dnes brousíme v Brandýse nad Labem a též v naší moravské pobočce R.D.I. DELMAT v Brně dále pak v Polské pobočce R.D.I. Polska. Zde ostříme na CNC strojích a prodáváme pilové kotouče a poskytujeme technickou podporu nejen pro uživatele našich strojů. Jsme největší specializovanou ostřírnou pilových kotoučů na kov v Čechách a na Moravě.

Pro uživatele elektroerozivních strojů prodáváme spotřební materiál pro elektroerozi pod naší značkou RDI. Většína dodávek ze realizována z našeho, dobře zásobeného, skladu v Brandýse nad Labem. Zákazníky obsluhujeme ze dvou obchodních středisek a to z Brandýsa nad Labem a z Blanska.

Máme ještě jedno volné místo pro servisního technika, vše vás zaučíme. 

Kontaktujte personální oddělení 603 17 17 52, napiste@personalistovi.cz